Жалюзі, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, захисні ролети в Дніпрі!

Акція!

Запишись на БЕЗКОШТОВНИЙ замір
до 26 квітня і ОТРИМАЙ
1000 грн

на бонусний
рахунок*

*при замовленні від 2000грн

Nikoss успішно функціонує в Дніпрі вже досить довго. За цей час багато дніпропетровці оцінили якість нашої продукції і швидкість виконання замовлень.

Маючи власне виробництво жалюзі, тканинних ролет, рулонних штор, захисних жалюзі і працюючи безпосередньо з постачальниками комплектуючих і аксесуарів для виготовлення жалюзі, тканинних ролет на вікна, ми можемо запропонувати своїм клієнтам продукцію високої якості і, у той же час, за низькими цінами, Всі комплектуючі для виготовлення жалюзі, ролет, рулонних штор, римських штор мають сертифікати якості і виробляються на кращих фабриках Європи, Туреччини, Малайзії, Китаю.

У Дніпрі ви можете замовити будь-який вид сонцезахисних систем, вибравши з численних моделей горизонтальних і вертикальних жалюзі, тканинних та бамбукових ролет рулонних штор, захисних ролет або рольставней.

Також в нашому філіалі в Дніпрі ви зможете придбати штори Бриз, римські штори, вибравши з широкого асортименту кольорів і матеріалів.

Никосс

Наша команда майстрів

Викликати майстра — замірника жалюзі, тканинних ролет — ви можете в будь-який зручний для вас час. І не ламайте голову над проблемою захисту вікон і дверей — надайте це професіоналам! Наші менеджери та дизайнери завжди підберуть для вас найкращий варіант захисту як від сонця, так і від будь-якого неприємного вам уваги з боку.

Виконати замовлення швидко і якісно виготовити жалюзі та тканинні ролети на вікна в Дніпропетровську так, щоб доставити радість клієнта і задоволення від експлуатації нашої продукції — ось завдання колективу нашої компанії!

Вигідні умови співпраці по продажу жалюзі, тканинних ролет залучають до нас багатьох бізнесменів. Ми завжди раді надати допомогу у створенні і розвитку вашого бізнесу!

Оптовий продаж жалюзі, тканинних ролет на вікна в Дніпрі за низькими цінами!

Купити жалюзі на вікна, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, ролети, захисні ролети, рольставні в Дніпрі можна, зателефонувавши за телефонами:
+38 (056) 736 03 44,
+38 (067) 579 97 50,
+38 (099) 703 10 82,
+38 (093) 598 93 55.

замовити жалюзі та тканинні ролети в Дніпрі / Дніпропетровську можна прямо з нашого сайту.

Запрошуємо до співпраці дилерів та компанії, що спеціалізуються на виготовленні вікон. Вигідні умови співпраці! Низькі оптові ціни на жалюзі на пластикові вікна, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, ролети, захисні ролети, рольставні і комплектуючі!

Никосс, р. Дніпро